Michale Schneider - Steinberg Armaturen Slovensko 

Dizajn - Michael Schneider

Steinberg – výrobca moderných a luxusných dizajnových produktov – sa zameriava na budúce trendy v architektúre a designu, aby ste mohli uskutočniť svoje vízie pri plánovaní kúpelien.

designer

Najnovšia séria armatúr "Structure" interpretuje renomovaný tým dizajnérov okolo Michaela Schneidera z Berlína architektonické vízie, ktoré rozbíjajú priestor a vytvárajú ľahké, stavebnicové konštrukcie. Série armatúr "Structure" tematizujú rozpúšťanie hmoty do zrkadlových štruktúr v priestore. Prierezy a kvalitne pochromované povrchy vytvárajú kúzelné odrazy a otvárajú nové perspektívy pri vytváraní kúpeľní. Skulpturálne armatúry prinášajú novú ľahkosť a priehľadnosť do kúpeľní a nadchnú svojou perfektnou funkciou. Táto séria armatúr v sebe spojuje rafinované techniky odlievania, mosadzné materiály s dlhou životnosťou a technicky vyzreté komponenty. Séria je deklaráciou a súčasne kvalitným produktom: Designed and made in Germany.


ocenenie iF product design award:
Cena iF product design award patrí k celosvetovo najrenomovanejším a najstarším súťažiam v designu.
ocenenie Cena Good Design Award:
Založená v r. 1950 známymi designéry Charlesem a Rayem Eames ku každoročnému udeľovaniu vizionárskym a inovatívnym produktovým konceptom. Poriadateľom je Chicago Athenaeum: Museum of Architecture and Design.
ocenenie Cena dizajnu Spolkové republiky Nemecko:
Cena designu Spolkové republiky Nemecko je najvyššie oficiálne nemecké vyznamenanie v oblasti dizajnu. Označuje sa ako "cena cien", pretože žiadna iná súťaž dizajnu nekladie tak vysoké nároky na svojich účastníkov.


Prejdite na oficiálnu stránku Steinberg GmbH nemecky, Steinberg GmbH anglicky

Prevádzkované spoločnosťou MALAXA s.r.o.